Wczytuję dane...
Zwroty i reklamacje

Zwroty i reklamacje

Zwroty

W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy, Kupujący może odstąpić od umowy bez  podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci  wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Zwracany produkt nie może być używany. Większość oferowanych produktów jest w zabezpieczone opakowaniem, które zgodnie z obowiązującymi przepisami nie można zwrócić ze względów higienicznych. Aby odstąpić od umowy  zawartej, należy złożyć sprzedającemu stosowne oświadczenie  woli, pisząc na adres e-mail:  sklepochach@gmail.com. Sklep nie ponosi kosztu odesłania towaru.

Reklamacja

Jeżeli w przedmiocie zamówionym w sklepie wykryli Państwo wadę lub uległ on uszkodzeniu mają Państwo prawo do zgłoszenia tego i naprawy lub wymiany towaru w terminie dwóch lat od otrzymania produktu.

Opis procedury reklamacji: 
Kupujący może składać sprzedawcy reklamacje  dotyczące zawartej Umowy pod adresem sklepochach@gmail.com
 
Poprawnie złożona reklamacja  powinna zawierać co najmniej: 
- imię, nazwisko, 
- adres, 
- adres e-mail  Kupującego,
- dokument zakupu,
- przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego,
- wszelkie  okoliczności uzasadniające reklamację. 
 
Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji  Sklep zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sklep rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację  wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres  poczty tradycyjnej.