Wczytuję dane...
Dostawa

Koszt dostawy

 Rodzaj  Z góry Za pobraniem
Kurier InPost  13,99 zł  16,99 zł
Paczkomat  11,99 zł 13,99 zł

Paczka

Niezależnie co Państwo zamówicie w naszym internetowym sklepie erotycznym Och&Ach każda paczka jest bezpiecznie i dyskretnie zapakowana. W zależności od gabarytu zamówienia, produkty po odpowiednim zabezpieczeniu pakowane są w czarny strech, foli paki lub karton. Na przesyłce oraz liście przewozowym nie znajdują się żadne informacje zdradzające zawartość przesyłki. Nie ma informacji o nazwie sklepu, logotypu, ani wyszczególnionej zawartości. Nadawcą przesyłki jest firma DS Dawid Sikora, a w informacji wskazany jest tylko numer zamówienia.  

Kurier

W naszym internetowym sklepie erotycznym Och&Ach realizujemy dostawę przesyłek za pośrednictwem Inpostu: kurier Inpost oraz Inpost paczkomaty. Zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą Inpost, ponieważ jest liderem wśród firm kurierskich, które zapewniają możliwość dostawy towarów do domu lub wybranego punktu odbioru, czyli paczkomatu.

Przesyłka kurierem Inpost pod wskazanym adres zostaje zazwyczaj dostarczona przeważnie następnego dnia roboczego od jej nadania. Informację o nadaniu przesyłki wraz z numerem przewozowym otrzymają Państwo od nas w e-mail. Po nadaniu przesyłki istnieje możliwość przekierowania paczki na inny adres w okolicy.

Dostawa do paczkomatów pozwala na zamówienie produktów do jednego z tysięczy samoobsługowych urządzeń do odbioru przesyłek na terenie całej Polski. Odbiór z paczkomatów możliwy jest w ciągu 48 godzin od umieszczenia przesyłki w paczkomacie. Paczkomaty to bardzo korzystne rozwiązanie, zwłaszcza jeśli Państwo nie mogą sobie pozwolić na oczekiwanie na kuriera. Atutem tej formy dostawy jest rozmieszczenie paczkomatów na osiedlach mieszkaniowych, w pobliżu sklepów, czy stacji benzynowych. W regulaminie InPostu czas dostawy określany jest jako dwa dni robocze. W naszym internetowym sklepie erotycznym Och&Ach w 90% przypadków zamówienia docierają do wskazanego paczkomatu już następnego dnia od chwili nadania.

Podczas składania zamówienia mogą Państwo wybrać odpowiednią formę wysyłki zamówionych produktów.

Koszt wysyłki kurierem Inpost do domu wynosi 13,99zł w przypadku przedpłaty, a 16,99 zł w przypadku pobrania. Przy zakupie powyżej 250,00 zł koszt wysyłki pokrywamy my.

Koszt wysyłki do wskazanego paczkomatu wynosi 11,99zł w przypadku przedpłaty, 14,99 zł w przypadku pobrania. Przy zakupie powyżej 200,00 zł koszt wysyłki pokrywamy my.

Podczas realizacji zamówień w internetowym sklepie erotycznym Och&Ach stawiamy na 100% dyskrecję, w szczególności podczas wysyłki. Maksymalny czas realizacji zamówienia wynosi 7 dni roboczych. Przeważnie zamówienie dostarczone jest do klienta w przeciągu 2-3 dni roboczych.

Formy płatności

Obsługujemy wszystkie popularne metody płatności on-line, a także płatność za pobraniem

Dla zamówień opłaconych z góry realizujemy płatności za pośrednictwem PayU, eMakler oraz przelewem tradycyjnym.

Dla zamówień za pobraniem gotówką lub kartą bezpośrednio u kuriera.