Wczytuję dane...

Rutyna w związku?

Postawcie na gry erotyczne!

Będąc w związku, nie sposób uniknąć monotonii. Dzieje się tak z prostej przyczyny – przyzwyczajenie przeplata się z codziennością, która przekłada się na jakość relacji i życie intymne. Można temu skutecznie zaradzić, organizując wspólne erotyczne wieczory, pełne rozkoszy i dobrej zabawy. Pomóc w tym mogą dobrej jakości gry erotyczne. Jak je wybrać? Na te i wiele innych pytań odpowiemy w naszym poradniku. Zapraszamy do lektury!

Gry erotyczne – czym są i jakie są ich rodzaje?

Zanim jednak przejdziemy do wyboru i organizacji zmysłowego wieczoru z grami erotycznymi, warto wiedzieć, jaka jest ich definicja. Otóż gra erotyczna to swego rodzaju zorganizowana rozrywka opierająca się na konkretnych, określonych przez producenta zasadach. Gry erotyczne od tradycyjnych różnią się przede wszystkim zabarwieniem erotycznym i nawiązaniem do sfery seksualnej. Najczęściej gry erotyczne wzorowane są na klasycznych. Możemy wyróżnić gry erotyczne:

 

- karciane – są bardzo wygodne, ponieważ nie wymagają płaskiej powierzchni i miejsca, jak jest to w przypadku gier planszowych. Dlatego też na erotyczne gry karciane każde miejsce będzie dobre – łono natury, samochód, pokój hotelowy, a nawet klub. To ostatnie miejsce może być zarezerwowane na grę podczas wieczoru panieńskiego. Idealną do tego celu okaże się Gra Karciana Wieczór Panieński, która świetnie zorganizuje czas podczas imprezy. Wracając do gier tylko dla dwojga – wartą uwagi jest Gra Karciana Erotyczna Wojna, gdzie znajdują się dwie talie kart – z rozkazami dla niej i dla niego. Godna polecenia jest również bardziej zaawansowana gra karciana marki LoveStim. Ta Ekskluzywna Erotyczna gra dla par z gadżetami ma w zestawie aż 50 kart z niezwykle zaskakującymi zadaniami, trikami oraz igraszkami. Oprócz kart, w komplecie znajdują się: opaska na oczy oraz do krępowania marki LoveStim, żel do masażu POCKET FOR TOUCH, piórko do łaskotania oraz wibrator pełniący funkcję mocnego masażera łechtaczki, wraz z bateriami.

 

- planszowe – mają bardziej rozbudowaną fabułę i zasady niż karciane, doprowadzają do konkretnego celu, mety. Bardzo często mają one w zestawie erotyczne gadżety, które jeszcze bardziej podkręcą atmosferę. Jedną z takich gier są Sekrety Nocy. W jej zestaw wchodzi plansza z dwóch wersjach, co sprawia, że możecie grać na dwóch poziomach – Flirt i podniecenie oraz Ekstaza i spełnienie. Kostki, pionki, kajdanki oraz wibrator są tutaj podstawą, jednak w wersji Elite w komplecie znajduje się także opaska, piórko oraz klimatyczne karty w kolorach czarnym i białym. Kolejna idealna gra na wieczór to Soho, która wprowadza wiele elementów zaskoczenia. To nie tylko 3 kolorowe kostki i 15 żetonów do wykonywania zadań, ale także czarna opaska na oczy, dwie czerwone wstążki do krępowania rąk, dwustronna plansza, miękkie żelowe dildo, lubrykant oraz piórko. Opis gry jest niezwykle fascynujący, dlatego warto zapoznać się z nim na naszej stronie. Zazwyczaj gry planszowe wygrywa gracz, który pierwszy dotrze do mety. Ma on prawo do poproszenia przegranego o spełnienie dowolnej fantazji.

 

- z kostkami – to jedne z najwygodniejszych i najprostszych gier erotycznych. Na kostkach najczęściej znajdują się pozycje seksualne bądź czynności, jakie należy wykonać oraz konkretne części ciała. Gra w erotyczne kości to sposób na przekonanie się do gier erotycznych w ogóle, jeśli ktoś nie lubi długiego grania i skomplikowanych zasad. Rzucasz i wiesz co robić.  

 

 

 

Gra erotyczna dla par, czyli panaceum na rutynę w związku

Gra erotyczna dla par powinna znaleźć się w każdej erotycznej szufladzie, ponieważ może stanowić swego rodzaju grę wstępną przed dalszymi igraszkami. Wprowadzają one w sensualny klimat z dozą tajemniczości – każda gra jest inna i nie wiadomo do czego może nas doprowadzić. Dlatego gra erotyczna dla par jest doskonałym rozwiązaniem na uniknięcie rutyny. Dobrej jakości gry erotyczne od renomowanych producentów, takie jak w naszym sklepie, prowadzone są w subtelnej, nienarzucającej narracji. To doskonały sposób na powolne ośmielenie i wprowadzanie nowych pozycji oraz czynności do sfery seksualnej.  

Większość gier przeznaczonych jest dla każdej pary – zarówno tej z dłuższym stażem, jak i dla osób, które dopiero się poznają. To świetna okazja do wzajemnego odkrywania przed sobą fantazji i pragnień, bez krępujących rozmów. Gra erotyczna poprzez zabawę sprawia, że możemy poznać się nawzajem i sprawdzić, które z igraszek najbardziej przypadną nam go gustu oraz które z nich warto kontynuować np. w sypialni. Jedną z gier pokazujących nam inne, śmielsze wymiary naszej seksualności jest Wyzwanie. Jest to erotyczna gra karciana, która może trwać jeden wieczór, tydzień, a nawet kilka miesięcy. Dzięki niej pary na nowo odkrywają pożądanie, a także siebie nawzajem. Jest ona na tyle podniecająca, że na realizacje zadania z niecierpliwością możemy czekać nawet cały dzień – aż do upragnionego wieczoru, co sprawia, że jeszcze bardziej mamy ochotę w nią zagrać.   

 

Jak zatem przygotować erotyczny wieczór z grą?

Jak już wcześniej wspominaliśmy, w gry erotyczne możemy grać w jeden konkretny wieczór, bądź bawić się kilka dni, tygodni, czy też miesięcy. Zaczynając jednak przygodę z grami tego typu, warto rozpocząć od zabaw na jeden wieczór. Wtedy to możemy zorganizować je perfekcyjnie, przy okazji przekonując drugą połowę do kolejnych erotycznych wieczorów. Planując romantyczny, pełen emocji schyłek dnia możemy wybrać spośród dwóch opcji – niespodzianki lub wspólnej organizacji. Niespodzianka zakłada, że samodzielnie zaplanujemy wszystko. Wspólna organizacja to także wybieranie odpowiedniej gry we dwoje, co przekłada się na jeszcze większą ekscytację i podniecenie.

Gdy już dojdzie do upragnionego wieczoru, należy zadbać o klimat – wyłączcie telefony, gadżety elektroniczne, wszystkie rozpraszacze. Zadbajcie o opiekę nad dziećmi, jeśli je posiadacie. Dobry nastrój zapewni także półmrok, świece i ulubiona nastrojowa muzyka. Możecie te wyjątkowe chwile rozpocząć od wspólnej relaksującej kąpieli. Nie zapomnijcie o seksownej bieliźnie i ewentualnym przygotowanie gadżetów erotycznych. Zmiana pościeli również będzie w dobrym tonie. Jeśli planujecie zabawę z dużą ilością np. olejków, warto zabezpieczyć łóżko przed plamami.
Przygotowania do gier mogą także zależeć od ich rodzaju. Na przykład producent gry LoveStim Wrota namiętności proponuje graczom, by pozostali oni na początku gry w ubraniach. Ta gra karciana polega na pojedynku, gdzie wygrany oczekuje od przegranego wykonania konkretnego polecenia. Zestaw zawiera m.in. 52 karty z zadaniami podzielonymi na trzy rundy – Flirt, Namiętność i Perwersje. Stanowią doskonały rodzaj gry wstępnej i pretekstu do otwarcia się przed swoim partnerem/partnerką.

Podsumowując, gra erotyczna dla par będzie świetnym lekarstwem na nudę w sypialni. Rutyna w związku jest swego rodzaju przejawem stabilizacji, jednak w dalszej perspektywie sprawia, że szukamy czegoś nowego, ekscytującego, nieznanego. Możemy to znaleźć w istniejącej już relacji, wprowadzając nowe, erotyczne doświadczenia.